* Penzion Na Vysluni ubytovanie Zelezny Brod

Penzion Zelezny Brod Na Vysluni Ubytovanie rekreačný dom Chlístov Železný Brod : Nový samostatný dom sa nachádza na rozhraní Českého raja, Jizerských hôr a Krkonôš. Má prekrásny výhľad na Český raj, Jizerské a Lužické hory.

Rekreačný dom Na výsluní leží v osade Tepere - Chlístov, ktorá je vzdialená 2 km od Železného Brodu, 8 km od Jablonca nad Nisou, 10 km od Turnova a 15 km od Harrachova.

Penzion Na výsluní Chlístov ubytovanie :
Ubytovacia kapacita penziónu Na výsluní je 10 až 12 lôžok v 2 samostatných apartmánoch, každý má svoju kúpeľňu a sprchu. Kuchyne sú vybavené elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Každý apartmán má svoj veľký balkón so záhradným nábytkom. Tri trojlôžkové spálne, jedna jednolôžková. Spoločná obývacia hala (35 m2) je vybavená TV so SAT a rádiom.

Rekreačný dom Na výsluní Chlístov služby :
Vykurovanie penziónu Na výsluní je zaistené elektrickým ústredným kúrením, ohrev vody elektrickými bojlery. K posedeniu slúži veľká záhrada oplotená živým plotom a s veľkým záhradným krbom. Druhá záhrada je oplotená - na požiadanie majiteľ dodá kľúče - možnosť pre psa a pod.

Nutné vlastné povlečenie alebo za poplatok je na zapožičanie. Cena ubytovania je navŕšená o spotrebu elektriky a vody - podľa merača. Uprednostňujú sa týždenné pobyty, najmenej však 3 denné. Autoparkovisko pred penziónom Na výsluní v Chlístove pre 6-7 áut zdarma, úschova bicyklov zdarma.

Na výsluní ubytovanie Chlístov Železný Brod aktivity v okolí :
V blízkosti penziónu Na výsluní sú 2 veľké ihriská 150 m. Kone - pod hradom Frýdštejn alebo Rýnovice - Jablonec nad Nisou. Na kúpanie, rybárčenie a vodným športom slúži rieka Jizera (3 km), prírodné jazero v lomu v lese 0,5 km (fotogaléria č. 6), kúpalisko v Železnom Brode (3 km), priehrada v Jablonci nad Nisou (10 km) . Okolie ponúka výborné podmienky pre pešiu turistiku a cykloturistiku do Českého raja, Jizerských hôr a Krkonôš. V zimnom období výborné bežecké terény, zjazd s tromi lyžiarskymi vlekmi vzdialené od 3 do 10 km.

Tipy na výlet: Hrad Frýdštejn 5 km, Čierna Studnica v Jizerských horách 8 km, Ješted 15 km, pieskovcové skalné mestá Malá Skála 5 km, Hrubá Skála 10 km, hrad Kost 20 km, hrad Trosky 18 km, zámok Sychrov 15 km, Dlaskov statok (ľudová architektúra ) v Dolánkách u Turnova 8 km, múzeum v Železnom Brode 2 km.
Penzion Zelezny Brod Na Vysluni - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Zelezny Brod Na Vysluni - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zelezny Brod Na Vysluni - k dispozícii letná terasaPenzion Zelezny Brod Na Vysluni - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zelezny Brod Na Vysluni - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zelezny Brod Na Vysluni - Iybz sú vybavené televízorom